KOCHAMY NATURĘ!

Głównym założeniem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów bazujących na naturalnych składnikach, pięknych zapachach oraz dobroczynnym działaniu a wszystko to oferujemy w przystępnej cenie, zgodnie z naszą filozofią by naturalna pielęgnacja była dostępna dla każdego, a nie wyłącznie dla wybranych. Nasze kosmetyki to ukłon w kierunku osób cierpiących na alergię, problemy skórne oraz takich, którzy wysoko cenią zdrowy tryb życia i produkty nieposiadające w składzie parabenów, silikonów, olei mineralnych czy innych niebezpiecznych, uczulających składników.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Żadnego z naszych kosmetyków nie testowaliśmy na zwierzętach za to wszystkie zostały przebadane dermatologicznie i hipoalergicznie, dzięki temu zaufali nam Weganie oraz Wegetarianie. Wyróżnia nas prostota składów, bazujemy na maśle Shea oraz naturalnych olejach nierafinowanych. Jako konserwant wykorzystujemy naturalne substancje m.in. witaminę E.

EKOLOGICZNIE, BEZPIECZNIE, DLA CIEBIE

Codzienność każdego z nas to kontakt z niezliczoną ilością chemii i sztucznych dodatków, występują one nie tylko w kosmetykach ale również w pożywieniu i w powietrzu. Jako producent doszliśmy do wniosku, że zadbamy by składy oferowanych przez nas kosmetyków były ekologiczne i bezpieczne. Rezultatem tego jest zastosowanie wyłącznie półproduktów posiadających certyfikat Ecocert, na bazie których tworzymy produkty Wellm zgodnie z normą PN-EN ISO 22716.

CO OFERUJEMY

Stawiamy na pozyskiwanie skarbów natury z różnych zakątków świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. szeroką gamę naturalnych olei, a także masło Shea, masło kakaowe, czarne mydło, glinki naturalne czy świece do masażu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów otwarcie dzielimy się naszym doświadczeniem, wiedzą na temat naturalnej pielęgnacji czy spostrzeżeniami odnośnie działania i właściwości naturalnych kosmetyków Wellm. Zawsze chętnie opowiemy o składach lub po prostu o naszej miłości do natury. Misją firmy Wellm jest dostarczenie naturalnych i bezpiecznych kosmetyków.

 

Kochajcie naturę razem z nami! 🙂Dział handlowy:

Wellm Piotr Modzelewski
ul. Pomorska 11, 83-032 Pszczółki
NIP: 604 004 22 61

Skontaktuj się z nami:

Agata Tomtas +48 503 993 589
Piotr Modzelewski +48 668 005 871
Anita Młynarek +48 669 102 541

Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 9:00-16:00
Sob./Nd. nieczynne

Bądź na bieżąco
Obserwuj nas na Facebooku.Regulamin sklepu
Formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wellmprojekt i wykonanie