Świece do masażu Wellm

Masaż wykonany za pomocą ciepłego wosku świecy jest coraz bardziej popularnym zabiegiem relaksacyjnym, któremu możemy poddać się w wielu salonach SPA oraz gabinetach masażu. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zagadnień i zalet tego produktu.

 

CZYM JEST ŚWIECA DO MASAŻU WELLM?

Świece do masażu Wellm to produkt w 100% naturalny.  Są one subtelnym połączeniem naturalnego masła Shea z olejem kokosowym oraz odpowiednim aromatem. Nie zawierają wosku pszczelego, parafin ani innych szkodliwych substancji. Naturalny wsad świecy umieszczony jest w lekkim, porcelanowym dzbanku, który w celu zapewnienia wygodnej pracy został wyposażony w uszko oraz lejek. Specjalnie zaprojektowana świeca po zapaleniu jej knota rozpuszcza się w niskiej temperaturze, delikatnie się nagrzewa dochodząc do płynnej konsystencji, która jest naturalnym olejem służącym do masażu ciała.

 

NA CZYM POLEGA MASAŻ ŚWIECĄ?

Jest do zabieg relaksacyjny, który doskonale rozluźnia ciało i odpręża zmysły. Świeca ok. 15 min przed zabiegiem zostaje zapalona w celu rozpuszczenie jej zawartości. Wówczas w gabinecie tworzy się romantyczny nastrój oraz zaczyna uwalniać się zniewalający zapach, który ma wpływ aromaterapeutyczny. Gdy zawartość świecy ma płynną konsystencję przystępuje się do masażu. Nie należy obawiać się poparzenia skóry, ponieważ świece zaprojektowane są w odpowiedniej technologii, która nagrzewa wosk do letniej temperatury, a ich skład nie zawiera parafin ani ropopochodnych substancji, dzięki czemu są one w 100% bezpieczne. Profesjonalnie przeprowadzony masaż na wosku ze świecy oprócz działania aromaterapeutycznego ma zbawienny, dogłębnie odżywiający wpływ na skórę, a także przynosi relaks i ukojenie dla zmęczonych mięśni i ciała.

 

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Masaż świecą szczególnie zaleca się osobom zmęczonym, zapracowanym i żyjącym w ciągłym stresie. Ponadto jest to zabieg idealny dla skóry suchej i odwodnionej. Ciepło wosku ze świecy uspokaja, przynosi ukojenie i zapewnia lepsze wchłanianie produktu dzięki czemu skóra staje się aksamitna i intensywnie odżywiona.

 

JAK STOSOWAĆ ŚWIECĘ DO MASAŻU W DOMU?

Produkt może znaleźć zastosowanie w domowym zaciszu, należy jednak pamiętać że profesjonalny masaż wiążę się z konkretnymi umiejętnościami, a nieprawidłowo przeprowadzony może powodować urazy. Bez profesjonalnych umiejętności świecę można wykorzystać jako produkt aromaterapeutyczny poprawiający nastrój ze względu na swój zapach, oraz jako olej do ciała, który po rozpuszczeniu wystarczy wsmarować w skórę, jak w przypadku zwykłych olei czy balsamów w celu nawilżenia i odżywienia skóry.

 

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości, a świece do masażu nie będą kojarzyć się z bólem i cierpieniem tylko z przyjemnym zapachem, relaksem i bezpiecznym produktem, który ma za zadanie zapewnić pełne odprężenie oraz odżywienie skóry.

W naszej ofercie znajdą Państwo 5 aromatów świec: havanę, orientalną, zieloną herbatę, pomarańczę oraz czekoladę z pomarańczą. Zapraszamy: https://wellm.pl/sklep/?kategoria=swiece-do-masazu&aromat=Dział handlowy:

Wellm Piotr Modzelewski
ul. Pomorska 11, 83-032 Pszczółki
NIP: 604 004 22 61

Skontaktuj się z nami:

Agata Tomtas +48 503 993 589
Piotr Modzelewski +48 668 005 871
Anita Młynarek +48 669 102 541

Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 9:00-16:00
Sob./Nd. nieczynne

Bądź na bieżąco
Obserwuj nas na Facebooku.Regulamin sklepu
Formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wellmprojekt i wykonanie