KOCHANE SPA! WITAMY PONOWNIE!

Długo wyczekiwany powrót naszych ukochanych SPA stał się faktem, zdajemy sobie sprawę, że to tylko początek długiej drogi, którą musimy pokonać w podróży do przywrócenia normalności. Wiemy, że zaistniała sytuacja stawia przed nami jeszcze więcej nowych obowiązków oraz wyzwań, z którymi będziemy musieli się mierzyć każdego dnia. Jednak pomimo wszelkich niedogodności bardzo cieszymy się, że możemy wrócić z Państwem do ciężkiej pracy w osiągnięciu wspólnego celu, którym jest podarowanie odrobiny zapomnienia oraz relaksu.

Niezmiennie od serca tworzymy nasze naturalne produkty i dostarczamy je do salonów SPA w całej Polsce, gdzie każdy może oddać się w ręce profesjonalnych fizjoterapeutów, kosmetologów czy masażystów i podarować swojej skórze odrobinę luksusu podczas zabiegu wykonywanego na kosmetykach Wellm.

Zapraszamy do SPA! 🙂Dział handlowy:

Wellm Piotr Modzelewski
ul. Pomorska 11, 83-032 Pszczółki
NIP: 604 004 22 61

Skontaktuj się z nami:

Agata Tomtas +48 503 993 589
Piotr Modzelewski +48 668 005 871
Anita Młynarek +48 669 102 541

Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 9:00-16:00
Sob./Nd. nieczynne

Bądź na bieżąco
Obserwuj nas na Facebooku.Regulamin sklepu
Formularz kontaktowy:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wellm    projekt i wykonanie